Робота Дніпро: Робота без кваліфікації - вакансії, Робота в Дніпрі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота без кваліфікації.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

Вакансії в Дніпрі / Вакансії в Дніпрі / Вакансії Робота без кваліфікації, Дніпро

На 19.09.2019 в нашій базі:  204 вакансій,   3421 резюме

Робота в Дніпрі в рубриці Робота без кваліфікаціїНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота без кваліфікації в Дніпрі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота без кваліфікації»).


По вашому запиту знайдено: 852 вакансій
 • Вакансія: Обивщик мягкой мебели

  Мягкая мебель (ФЛП Шестопал В.)

  Выполнять работы по обивке мягкой мебели. Строгое соблюдение правил внутреннего распорядка и техники безопасности. Уметь разбирать мебель, видеть дефекты (поклейка, швы), уметь заменять не подходящие детали.

  Нужно уметь пользоваться электрическими механизированными инструментами. Работать с инструментом (пневматический пистолет, комплект ручных инструментов, пневматич...

 • Требования: На постоянную работу требуется слесарь - сборщик. Возможна подработка.

  Обязанности:Изготовление металлоконструкций. Работа с электроинструментом

  Условия: Своевременная выплата зарплаты.

  ...
 • Для работы на склад (внешний склад завода "Олейна"), на постоянную работу требуется водитель погрузчика .

  Требования:

  • наличие действующего удостоверения
  • порядочность,
  • ответственность,
  • строгое требование порядка и выполнения правил техники безопасности!

  Условия работы:


  Пошук роботи в Дніпрі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Дніпрі. Пошук роботи в Дніпрі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота без кваліфікації з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Дніпро і вакансії Дніпрі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: