Робота Дніпро: Торгівля, продажі, закупівлі - вакансії, Робота в Дніпрі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

Вакансії в Дніпрі / Вакансії в Дніпрі / Вакансії Торгівля, продажі, закупівлі, Дніпро

На 14.11.2019 в нашій базі:  291 вакансій,   3291 резюме

Робота в Дніпрі в рубриці Торгівля, продажі, закупівліНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Торгівля, продажі, закупівлі в Дніпрі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Торгівля, продажі, закупівлі»).


По вашому запиту знайдено: 995 вакансій
 • Ми — Джем Кейтеринг, команда професіоналів, закоханих у свою справу!

  Ми з натхненням спостерігаємо за ресторанними трендами та завжди намагаємося створювати унікальні заходи, що надовго залишаються в пам’яті гостей завдяки смаку, зовнішньому вигляду і подачі наших страв!

  Наша мета — створювати свято зі смаком!

  І зараз, у зв'язку зі стрімким зростанням компа...

 • Развивающейся компании требуется менеджер по продажам В2В. Занимаемся производством детских товаров (в основном мягкие игрушки).
  Требования:
  - высшее образование;
  - грамотная устная и письменная речь ;
  - коммуникабельность.
  Опыт работы в сфере продаж является преимуществом.
  Обязанности:
  - поиск новых клиентов (опт);
  - контроль выполнен...

 • «Сьогодні АВРОРА» - всеукраїнська мережа соціальних магазинів, яка продає товари за найнижчими цінами.
  Наша мережа нараховує понад 400 магазинів у 15ти областях України.
  У нашій сім’ї працює більш ніж 3000 співробітників роздрібної торгівлі.
  Якщо тобі вже виповнилось 18 років, ти можеш реалізувати та розвивати себе разом з нами.

  Ось чому ти маєш обр...

 • «Сьогодні АВРОРА» - всеукраїнська мережа соціальних магазинів, яка продає товари за найнижчими цінами.

  Наша мережа нараховує понад 400 магазинів у 15ти областях України.

  У нашій сім’ї працює більш ніж 3000 співробітників роздрібної торгівлі.

  Якщо тобі вже виповнилось 18 років, ти можеш реалізувати та розвивати себе разом з нами.

  Ось чому ти маєш обра...

 • Требования:

  • Умение работать в команде;
  • Опыт работы по продажам недвижимости, домов, квартир;
  • Умение заинтересовать Покупателей в покупке, в границах Киева, современных частных домов и квартир в таунхаусах, строящихся с применением альтернативных источников энергии "Зеленый Проект" (1. Геоте...
 • Вакансія: Продавец консультант

  ООО "Киевский часовой завод"

  ООО «Киевский часовой завод» — украинский производитель на рынке наручных часов ТМ «Kleynod», объявляет набор продавцов-консультантов фирменной торговой точки в Киеве.

  Продукция: наручные часы и аксессуары к ним.

  Требования:

  • Женщина/мужчина.
  • ОР от 1 года продавцом-консультантом часов или непродовольственной группы товаров.
  • Знание кассов...
 • Вакансія: Бренд-менеджер

  ООО "АВТО-КОМФОРТ"

  Компания АВТО-КОМФОРТ является официальным дистрибьютором автомобильных товаров, специализирующаяся на поставках смазочных материалов, автохимии и автокосметики, а также запасных частей для ремонта автомобилей и является мульти-брэндовой компанией, которая начала свою деятельность в 2004 году.

  Более детальная информация о компании на нашем официальном сайте: https://au...

 • ООО «АВТО-КОМФОРТ» — дистрибьюторская компания, работающая более 10 лет на рынке масел, автохимии и автозапчастей и являющаяся официальным представителем ТМ TOTAL, ELF, Лукойл, FAVORIT, KERRY, KUDO и др.

  Более детальная информация о компании на нашем официальном сайте: https://auto-comfort.com.ua/

  Приглашает на работу менеджера по продажам с личным авто.

 • ООО «АВТО-КОМФОРТ» является официальным дистрибьютором автомобильных товаров, специализирующаяся на поставках смазочных материалов, автохимии и автокосметики, а также запасных частей для ремонта автомобилей и является мульти-брэндовой компанией, которая начала свою деятельность в 2004 году.

  Более детальная информация о компании на нашем официальном сайте: https://auto-...

 • Динамично развивающаяся на территории Украины группа компаний, являющаяся импортером и дистрибьютором продуктов питания и бытовой химии, в связи с расширением бизнеса - открывает вакансию на должность Менеджера по продажам на территории, города Киева и области, по направлениям - воды и приправы/специи, средства для стирки.

  Требования к кандидату:

  <...

Пошук роботи в Дніпрі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Дніпрі. Пошук роботи в Дніпрі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Дніпро і вакансії Дніпрі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: