Робота Дніпро: Легка промисловість - вакансії, Робота в Дніпрі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Легка промисловість.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

Вакансії в Дніпрі / Вакансії в Дніпрі / Вакансії Легка промисловість, Дніпро

На 20.02.2019 в нашій базі:  185 вакансій,   3921 резюме

Робота в Дніпрі в рубриці Легка промисловістьНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Легка промисловість в Дніпрі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Легка промисловість»).


По вашому запиту знайдено: 88 вакансій
 • Вакансія: Швея

  ТОВ "ВІКОНТ"

  Швея срочно требуются швейному предприятию на постоянное место работы. Условия труда: официальное оформление. Месторасположение предприятия: в районе Севастопольской площади (Караваевы Дачи).

  ...
 • Вакансія: Швея

  Аржанович Элеонора

  швеи

  по пошиву штор, термосумок, рабочей одежды, ст.м "Васильковская". Тел. 067-719-1875.

  ...
 • В связи с расширением, в меховое ателье (центр города) требуется Меховщик Скорняк Мастер по меху пошиву меховых изделий (мужчина или женщина).

  Требования: Индивидуальный и массовый пошив одежды и аксессуаров из меха и кожи.

  Должностные обязанности: Пошив меховых изделий.

  Требования к квалификации: Образование по швейной специальности. Умение работ...

 • Требования: Образование по швейной специальности. Умение работать на прямострочной машинке. Умение пришивать подкладку.

  Пунктуальность, ответственность за свою работу. Умение ладить с сотрудниками в коллективе.

  Обязанности: Пришивать подкладку на меховые изделия.

  Условия: Работа в ателье. График: Пн-Пт 10.00 — 18.00.

  Оплата: около 6000-7500 грн. в ...

 • Вакансія: Швеи

  Элит Пром

  швеи. З/п от 11000 грн + соцпакет + отпуск. Гарантируем полный соцпакет и своевременную выплату з/п. Месторасположение производства - ст.м "Житомирская". Тел.: 067-304-8345, 050-927-6501, (044) 303-9957, (044) 303-9958, (044) 303-9987....
 • Вакансія: Швачки

  ООО ДОМИКУС

  Виробниче підприємство запрошує до співпраці Швачок індивідуального і масового пошиття. Швейний цех знаходиться в м. Києві на Правому березі біля ст.м "Петрівка". Обов’язки: пошиття текстильних виробів для готелів, ресторанів, фітнес-клубів (рушники, халати, наволочки, простирадла та інше), індивідувальне пошиття одягу. Вимоги: профільна освіта, ДР від 2 років. Офіційне працевл...
 • Вакансія: Швея, закройщик

  ФЛП Хоменко Д. А.

  Украинскому бренду одежды требуется швея и закройщик в одном лице для работы. Рабочий график: пн-пт 8.00-16.00 (время работы обсуждается). Нужно кроить по готовым лекалам, а иногда собирать изделия. Очень приветствуется аккуратность в работе и высокое качество. Мы открыты к сотрудничеству и знакомству с нашей новой помощницей (помощником)!

  Обязанности: -пошив изделия; ...

 • Вакансія: Швея

  Элит Пром

  Требования: Качественный пошив

  Условия работы: теплый светлый цех с кондиционером, новое оборудование

  Обязанности: выполнение плана

  Гарантируем полный соцпакет и своевременную выплату з/п от 11000 грн. + соцпакет + отпуск.

  Месторасположение производства - ст.м "Житомирская".

  ...
 • закройщик на производство, ул. Березняковская, 29-Б. Жел. жен. 30-55 лет. ОР обязателен. Обязанности: раскрой деталей, сборка чехлов для матрасов и мягкой мебели. ГР: пн-пт, с 8.00 до 17.00. Офиц. трудоустройство. З/п от 8000 грн, на ИС (2 нед.) при собеседовании. Ленивым работникам - просьба не беспокоить!...
 • Складальник верху шкіряного взуття (заготівельник взуття) з досвідом роботи або без досвіду роботи. Для працівників без досвіду роботи проводимо навчання.Робота під час навчання оплачується.

  Є можливість працювати вдома на нашому обладнанні.

  Моб.: Богдан Орестович 063 055 7898

  067 707 8905

  ...

Пошук роботи в Дніпрі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Дніпрі. Пошук роботи в Дніпрі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Легка промисловість з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Дніпро і вакансії Дніпрі на Jobsite.