Робота Дніпро: Медицина, фармацевтика - вакансії, Робота в Дніпрі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Медицина, фармацевтика.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

Вакансії в Дніпрі / Вакансії в Дніпрі / Вакансії Медицина, фармацевтика, Дніпро

На 18.02.2019 в нашій базі:  185 вакансій,   3921 резюме

Робота в Дніпрі в рубриці Медицина, фармацевтикаНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Медицина, фармацевтика в Дніпрі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Медицина, фармацевтика»).


По вашому запиту знайдено: 184 вакансій
 • Вакансія: Санитарка

  Пропоную Роботу

  Санитарка в частную клинику (уборка помещений). Полная занятость. График: пн-пт, с 8.00 до 17.00. З/п при собеседовании. Ст.м. "Лукьяновская"....
 • Вакансія: Мікробіолог

  «ДАРНИЦЯ» фармацевтична фірма

  Мікробіолога запрошує на роботу у зв'язку з розширенням фармацевтична фірма "Дарниця". Графік роботи в 2 зміни по 8 годин. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, гідну та стабільну оплату праці, професійне навчання. Надсилайте резюме або звертайтесь за телефонами....
 • Вимоги: повна вища освіта

  Обов'язки: Надання безоплатно екстреної (швидкої) медичної допомоги дорослому на догоспітальному етапі та під час транспортування (госпіталізації) згідно із затвердженими діагностично-лікувальними стандартами. Забезпечення госпіталізації пацієнтів (постраждалих), стан яких потребує екстреної стаціонарної допомоги в закладах ...

 • Вакансія: Лiкар-офтальмолог

  ДЗ "ЦСМД ЗВ МОЗ України"

  Вимоги: повна вища освіта

  Обов'язки: проводити медичні огляди

  Досвід роботи не вимагається, графік роботи: Пн - Чт, переїзд до роботи з м. Києва, проживання на місці роботи та 3-х разове харчування безкоштовні(за рахунок закладу). Зарплата від 8000 грн. + премії.

  ...
 • Вакансія: Медицинская сестра операционная

  Клиника пластической хирургии Цертус

  Требования:

  Обязанности:

  Профессиональные навыки

  — наличие действующего сертификата по специальности «Сестринское дело»;
  — знание санитарно-эпидемиологических норм;
  — опыт работы в операционной не менее 2-х лет
  — знание инструментария
  — умение вести медицинскую документацию как в бумажном, так и в электронном виде;
  — навык...

 • Срочно требуется литейщик в стоматологическую клинику в центре города .С опытом работы от 3 лет. График работы c 10-30, 11-00 до времени выполнения всех работ (примерно до 15-00, 16-00, зависит от кол-ва заказов), субота, воскресенье и праздники - не рабочие.

  Зарплата оговаривается на собеседовании.

  ...
 • В Стоматологическую клинику срочно требуется администратор (девушка), возраст 25-40 лет, презентабельная внешность,среднее специальное или высшее образование ( не обязательно медицинское).

  Мы находимся в 5 минутах ходьбы от метро Льва Толстого или Дворец спорта.

  У нас работает дружный и слаженный коллект...

 • Вакансія: Лікар сімейної медицини

  КНП "ЦПМСД № 1" Подільського району м. Києва

  Вимоги: повна вища медична освіта; спеціалізація за фахом «Терапія», «Педіатрія», «Загальна практика — сімейна медицина»; наявність діючих підтверджуючих документів, що дозволяють вести медичну практику (диплом, сертифікат лікаря спеціаліста, посвідчення про присвоєння категорії); націленість на результат і довгострокові відносини з пацієнтом; знання ПК на рівні користувача...

 • Вакансія: Медсестра

  Петренко Ю.В.

  Требуется медсестра в амбулаторию неврологии и физиотерапии.

  Требования:

  Возраст 20-30 лет.

  Образование: среднее-специальное.

  Владение медицинскими манипуляциями.

  Активность, порядочность, интеллигентность, исполнительность, внимательность, аккуратность, ответственность.

  Обязанности:

  Обязанности медсестры-админи...

 • Вакансія: Медицинский представитель

  Мегаком, фармацевтическая компания

  «Мегаком» -фармацевтична компанія, яка почала свою діяльність на ринку України з 1995 року.

  Компанія стабільно розвивається, представляючи актуальні для нашої країни лікарські засоби.

  Якщо у Вас є бажання приєднатися до нашої команди, приймайте участь в конкурсі на вакантну посаду «Медичний представник».

  Вимоги до кандидата:


Пошук роботи в Дніпрі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Дніпрі. Пошук роботи в Дніпрі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Медицина, фармацевтика з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Дніпро і вакансії Дніпрі на Jobsite.