Робота Дніпро: Юриспруденція, право - вакансії, Робота в Дніпрі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Юриспруденція, право.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

Вакансії в Дніпрі / Вакансії в Дніпрі / Вакансії Юриспруденція, право, Дніпро

На 20.02.2019 в нашій базі:  185 вакансій,   3921 резюме

Робота в Дніпрі в рубриці Юриспруденція, правоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Юриспруденція, право в Дніпрі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Юриспруденція, право»).


По вашому запиту знайдено: 32 вакансій
 • Вакансія: Помічник нотаріуса

  Приватний нотаріус

  Вимоги: досвід роботи помічником нотаріуса, вміти працювати в реєстрах.

  Обов'язки:

  Умови:

  ...
 • Требования: Співбесіда

  Обязанности: набір тексту

  Условия: офіс

  ...
 • Требования: зацікавленість у проф рості

  Обязанности: підготовка документів

  Условия: офіс

  ...
 • Предприятию в г. Бровары требуется юрист. Требования к кандидату: помощь в подготовке информации (законодательство, тематические разъяснения и консультации) для предоставления юридических заключений и консультаций; мониторинг действующего законодательства; грамотность и аккуратность при составлении документов, умение выразить и сформулировать свою мысль, пунктуальность, само...

 • Вакансія: Адвокат

  ЮК АЛЬЯНС ПРАВОВИХ СИЛ

  Пропонуємо Вам розглянути вакансію Адвоката у юридичній компанії яка динамічно розвивається та надає можливості росту і розвитку. ЗП 15000 грн. та %

  Якщо ви маєте:

  свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю;

  маєте глибокі знання цивільного, адміністративного та господарського права та практику його застосування;

  досвід роботи понад 2 ро...

 • Вакансія: Юрист

  БО "БТ "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" м. Львів"

  БО «БТ «Мережа ЛЖВ» м. Львів»

  Оголошує про відкриття вакансії «Юрист».

  Запрошуємо в команду відповідального, комунікабельного, ініціативного працівника або працівницю, який/яка вміє і хоче працювати в команді, вчитися, і шукати шляхи у вирішенні проблем та складних ситуацій.

  Вимоги:

  Вища юридична освіта;

  Досвід роботи не м...

 • Вакансія: Юрисконсульт

  ООО 'Темп-Энергия'

  Требования: обязательность, серьезность, трудолюбие, легкообучаемость

  Обязанности: составление договоров аренды помещений и предоставления услуг, земельные вопросы, подготовка документации для проведения общих собраний учредителей ООО, изменение КВЭДов, работа с органами местного самоуправления

  Условия: работа в офисе предприятия

  ...
 • Вакансія: Юрист

  "Лакомка"

  Предприятию на производство требуется юрист с опытом работы в области хозяйственного и гражданского права.

  Расположены в Заводском районе, доставка транспортом предприятия от пр. Металлургов

  Рабочий график: понедельник - пятница с 7-00 до 16-00

  Уютный офис, чай, кофе, стабильная зарплата (оговаривается при собеседовании)

  Звоните в будни с 7.00 до 15.0...

 • Вакансія: Державний виконавець

  Обухівський МРВДВС ГТУЮ у Київській області

  Запрошуємо на постійне місце роботи (повна зайнятість )на посаду державного виконавцяОбухівського міськрайонного відділу державної виконавчоїслужби Головного територіального управління юстиції у місті Київській області.

  Вимоги: вища юридична освіту ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння українською мовою.

  Завдання: здійсненняпримусового в...

 • Вакансія: Юрисконсульт

  Лихачев и партнёры

  В дружную команду правозащитной группы в связи с расширением штата требуется юрисконсульт. Требования к кандидату на должность: высшее юридическое образование (возможно, студент старшего курса), полная занятость, возможность командировок, пунктуальность, отсутствие лени и желание развиваться. Знание английского необязательно, но желательно и станет плюсом при отборе. кон...

Пошук роботи в Дніпрі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Дніпрі. Пошук роботи в Дніпрі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Юриспруденція, право з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Дніпро і вакансії Дніпрі на Jobsite.