Вакансія Архітектор-дизайнер, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Архітектор-дизайнер (Жykova Design Group). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Дизайн, творчість / Архітектор-дизайнер

На 29.02.2024 в нашій базі:  748 вакансій,   281 резюме

Вакансія: Архітектор-дизайнер (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:37000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «Жуkova Design Group» шукає талановитого архитектор-дизайнера для взаємодії з нашою командою, в офісі, що знаходиться у самому центрі Одеси.</strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Обов’язковий досвід від 2-х років дизайнером-архітектором </li><li>Навички роботи AutoCad, ArchsCad, Revit, SketchUp, Photoshop.</li><li>Розбиратися в оздоблювальних матеріалах, меблях, освітленні</li><li>Мати почуття смаку та креативності</li><li>Знання архітектурних стилів, матеріалів та технік</li><li>Знати виробників, фабрик з освітлення та меблів</li><li>Увага до деталей та посидючість</li><li><strong>Наявність портфоліо та резюме</strong></li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Створення <strong>високоякісних интерьерів та креслення</strong></li><li>Розробляти ідею, креслення та наповнення дизайну інтер'єру</li><li>Підбирати матеріали, меблі, освітлення за каталогами</li><li>Вміння працювати в команді</li><li>Гнучкість та мобільність, дотримання термінів</li></ul><p><strong>Наша команда чекає на вас для створення унікальних та особливих проектів!</strong></p> <p><strong>Чекаємо на ваше резюме!</strong></p> <ul><li>Наш Графік роботи: з 9:00 до 17:00 або 10:00 до 18:00</li><li><strong>Робота тільки в офісі, віддалену співпрацю не розглядаємо</strong></li><li>Офіс по вул. Тираспольська</li><li>Виплата стабільно щомісячно</li><li>Оплачуваний відпустка</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор DICTATOR Club 45000 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) ДП "ДАО "РадіоБенд Олексн... 12600 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) ДП "ДАО "РадіоБенд Олексн... 11700 грн.
Звукорежиссер 1категорії ДП "ДАО "РадіоБенд Олексн... 11580 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) ДП "ДАО "РадіоБенд Олексн... 11700 грн.
Рабочий-завхоз в небогатой частный дом.Жильё. ФОП Харлашкина А. П 19112 грн.
Кравець-швачка, закрійник інпошив Ательє класа Люкс Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Художник 3d ігор Bodhan Boschenko 13000 грн.
Садівник, ландшафтний працівник ландшафтна компанія АСПЕК... 23000 грн.
Вязальщица крючком, спицами, иглами на штопку дырочек Дом Моды Вознесенской 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: