Вакансія Завідувач складу, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Завідувач складу (ЗЕСТ Аутсорсінг). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

Вакансія: Завідувач складу (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Біла Церква
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт, міжнародна компанія, що займається доробкою насіння кукурудзи, у зв'язку з розширенням виробництва шукає кандидата на вакансію <strong>«Завідувач складу».</strong><br /></p> <p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Офіційне оформлення в штат, соціальні гарантії згідно КЗпП (лікарняні, відпустка та ін.);</li><li>Безкоштовні обіди;</li><li>Медичне страхування та страхування життя;</li><li>Графік роботи змінний;</li><li>Конкурентний рівень заробітної плати;</li><li>Місце розташування виробництва: Попільнянський р-н., Житомирська обл..</li><li>Безкоштовний службовий транспорт до виробництва від населених пунктів: Біла Церква, Фурси, Фастів, Кожанка, Сквира, Попільня.</li></ul><p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>Організація приймання, зберігання та видачі товарно-матеріальних цінностей та документів;</li><li>Облік наявних на складі матеріальних цінностей і підготовка звітної документації про їх рух;</li><li>Проведення навчання водіїв навантажувачів, контроль їх роботи та дотримання вимог охорони праці;</li><li>Контроль наявності та вчасного замовлення ЗІЗ, витратних матеріалів та спец.одягу;</li><li>Аналіз ефективності виконання робіт, визначення недоліків та можливостей для покращення;</li><li>Визначення несправностей в роботі навантажувачів, їх механізмів і залучення сервісних організацій для усунення цих несправностей.</li></ul><p><strong></strong><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Повна вища профільна освіта;</li><li>Досвід роботи від 3-х років (складська логістика, виробництво);</li><li>Впевнений користувач MS Office. Знання SAP будуть перевагою;</li><li>Знання нормативно-правових актів та вимог ОП при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт;</li><li>Досвід та практичні навички при роботі на електронавантажувачі (буде перевагою);</li><li>Високий рівень аналітичних, організаційних та комунікативних навичок.</li></ul><p><strong><br />Надсилайте свій відгук через сайт, або телефонуйте, пишіть нам: </strong>Viber, Telegram, моб.: ...</p> <p><br />Всі вакансії ЗЕСТ Аутсорсінг на сайті zest.ua/</p> <p><br />Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.</p> <p>*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Водій-експедитор ФОП Беседа В.І. договірна
Грузчик - комплектовщик Тривіта 11000 грн.
Вантажник Сильпо 14450 грн.
Листоноша Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Водій вилкового навантажувача ТОВ "ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВА... 18000 грн.
Водій навантажувача Брокинтерком 15000 грн.
Працівник складу Брокинтерком 17000 грн.
Вантажник складу овочів та фруктів Брокинтерком 14000 грн.
Грузчики ВЗС ПП договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: