Вакансія Водій навантажувача, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Водій навантажувача (ЗЕСТ Аутсорсінг). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Логістика, доставка, склад / Водій навантажувача

На 04.10.2023 в нашій базі:  926 вакансій,   403 резюме

Вакансія: Водій навантажувача (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Біла Церква
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт, міжнародна компанія, що займається доробкою насіння кукурудзи, у зв'язку з розширенням виробництва шукає кандидата на вакансію <strong>«Водій навантажувача».</strong></p> <p><strong><br />Компанія пропонує: </strong></p> <ul><li>Офіційне оформлення в штат, соціальні гарантії згідно КЗпП;</li><li>Медичне страхування, страхування життя;</li><li>Безкоштовне харчування;</li><li>Оплата праці 2 рази на місяць;</li><li>Графік роботи змінний: зміни тривалістю 8 та 12 годин;</li><li>Надається спецодяг;</li><li>Конкурентний рівень заробітної плати;</li><li>Можливість сезонної та довготривалої співпраці;</li><li>Місцерозташування виробництва: Попільнянський р-н., Житомирська обл.;</li><li>Безкоштовний службовий транспорт до виробництва від населених пунктів: Біла Церква, Фурси, Фастів, Кожанка, Сквира, Попільня.</li></ul><p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>Виконання розвантажувально-навантажувальних робіт на авто/ електро навантажувачі;</li><li>Дотримання правил техніки безпеки та руху на виробництві при роботі на навантажувачі.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Дозвіл (посвідчення) на керування електронавантажувачем, або автонавантажувачем;</li><li>Посвідчення водія незалежно від категорії;</li><li>Досвід роботи на навантажувачі, або в разі відсутності досвіду — стаж керування авто від 5 років;</li><li>Знання правил руху транспорту на підприємстві (інший автотранспорт, пішоходи, дозволена швидкість).</li></ul><p><strong>Надсилайте свій відгук через сайт, або телефонуйте, пишіть нам:</strong> Viber, Telegram, моб.: ...</p> <p><br />Всі вакансії ЗЕСТ Аутсорсінг на сайті zest.ua/</p> <p><br />Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.</p> <p>*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Водій-експедитор ФОП Беседа В.І. договірна
Грузчик - комплектовщик Тривіта 11000 грн.
Вантажник Сильпо 14450 грн.
Листоноша Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Водій вилкового навантажувача ТОВ "ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВА... 18000 грн.
Водій навантажувача Брокинтерком 15000 грн.
Працівник складу Брокинтерком 17000 грн.
Вантажник складу овочів та фруктів Брокинтерком 14000 грн.
Грузчики ВЗС ПП договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: