Вакансія Інженер-електрик, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Інженер-електрик (ЗЕСТ Аутсорсінг). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Виробництво / Інженер-електрик

На 04.10.2023 в нашій базі:  926 вакансій,   403 резюме

Вакансія: Інженер-електрик (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Біла Церква
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт, міжнародна компанія, що займається доробкою насіння кукурудзи, у зв'язку з розширенням виробництва шукає кандидата на вакансію <strong>«Інженер-електрик».</strong></p> <p><strong><br />Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Офіційне оформлення в штат, соціальні гарантії згідно КЗпП (лікарняні, відпустка та ін.);</li><li>Безкоштовні обіди;</li><li>Медичне страхування та страхування життя;</li><li>Графік роботи змінний;</li><li>Конкурентний рівень заробітної плати;</li><li>Місце розташування виробництва: Попільнянський р-н., Житомирська обл.;</li><li>Безкоштовний службовий транспорт до виробництва від населених пунктів: Біла Церква, Фурси, Фастів, Кожанка, Сквира, Попільня<br /></li></ul><p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>Робота зі схемами електроустановок, компонування обладнання технологічних процесів виробництва;</li><li>Проведення перемикання на обладнанні 0.4 кВ та високовольтному обладнанні 10 кВ.;</li><li>Робота зі схемами електроустановок і устаткування дільниці;</li><li>Ремонт та обслуговування низьковольтного і високовольтного обладнання;</li><li>Технічне обслуговування виробничих ліній;</li><li>Робота з проєктною документацією;</li><li>Робота з частотними перетворювачами, радіомодулями, контролерами, драйверами;</li><li>Проведення інструктажів, організація безпечного проведення робіт, здійснення нагляду за членами бригади;</li><li>Навчання персоналу правилам техніки безпеки, практичним методам надання першої медичної допомоги.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Повна вища профільна освіта;</li><li>Досвід роботи на виробництві;</li><li>Наявність посвідчення «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду»;</li><li>Наявність посвідчення кваліфікаційної групи допуску IV, ;</li><li>Знання протоколів передачі даних (MODBUS, Ethernet, та ін.);</li><li>Впевнений користувач ПК.</li></ul><p><strong>Надсилайте своє резюме через сайт, або телефонуйте, пишіть нам: </strong>Viber, Telegram, моб.: ...<br /></p> <p>Всі вакансії ЗЕСТ Аутсорсінг на сайті zest.ua/</p> <p><br />Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.</p> <p>*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Шліфувальник Мебельное производство «Ю... 14000 грн.
Столяр Мебельное производство «Ю... 20000 грн.
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Слюсар Демиденко Людмила Вячесла... 16000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Заточник пил в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 25000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: