Вакансія Інженер-механік, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Інженер-механік (ЗЕСТ Аутсорсінг). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Виробництво / Інженер-механік

На 25.07.2024 в нашій базі:  838 вакансій,   287 резюме

Вакансія: Інженер-механік (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Біла Церква
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт, міжнародна компанія, що займається доробкою насіння кукурудзи, у зв'язку з розширенням виробництва шукає кандидата на вакансію<strong> «Інженер-механік».</strong></p> <p><strong><br />Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Офіційне оформлення в штат, соціальні гарантії згідно КЗпП (лікарняні, відпустка та ін.);</li><li>Безкоштовні обіди;</li><li>Медичне страхування та страхування життя;</li><li>Графік роботи змінний;</li><li>Конкурентний рівень заробітної плати (розглядаються також побажання кандидатів);</li><li>Місце розташування виробництва: Попільнянський р-н., Житомирська обл.;</li><li>Безкоштовний службовий транспорт до виробництва від населених пунктів: Біла Церква, Фурси, Фастів, Кожанка, Сквира, Попільня.</li></ul><p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>Забезпечення безаварійної та надійної роботи всіх видів устаткування, їх правильної експлуатації, своєчасний якісний ремонт і модернізація;</li><li>Контроль за правильною експлуатацією устаткування із дотриманням норм і параметрів, закладених в технологічних картах, інструкціях, регламентах та інших технологічних документах;</li><li>Контроль працездатності обладнання, технічного стану його вузлів та деталей;</li><li>Своєчасне та якісне виконання планово-попереджувального ремонту та обслуговування обладнання;</li><li>Виконання такелажних робіт із застосуванням підіймально-транспортних механізмів та спеціальних пристосувань;</li><li>Контроль наявності та якісного стану матеріальних цінностей. Перевірка та усунення дефектів під час експлуатації устаткування, при перевірці та у процесі ремонту;</li><li>Здійснення технічного керівництва мастильно-емульсійним господарством, впровадження прогресивних норм витрат мастильних і обтиральних матеріалів;</li><li>Зберігання, сортування та вивезення відходів, що накопичуються в результаті процесів технічного обслуговування виробничого обладнання і приміщень;</li><li>Участь в обліку та зберіганні запасних частин.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Вища, або професійно-технічна освіта;</li><li>Досвід роботи на інженерно-технічних посадах;</li><li>Досвід проведення ремонту та ТО виробничого обладнання;</li><li>Володіння англійською мовою на рівні достатньому для роботи з технічною документацією;</li><li>Навички токаря від 3-го розряду та зварювальника від 3-го розряду.</li></ul><p><strong>Надсилайте своє резюме через сайт, або телефонуйте, пишіть нам.</strong><br />Всі вакансії ЗЕСТ Аутсорсінг на сайті zest.ua/</p> <p><br />Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.</p> <p>*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Зварювальник ІСМ Промінь ТОВ 25000 грн.
Робочий на виробництво ADS Захід 30000 грн.
Збірник дверей шаф-купе ADS Захід 30000 грн.
Різноробочий ЗАТ "Будинженермережа-2" договірна
Електрик ПрАТ АКА договірна
Фарбувальник столярних виробів Інсайд 25000 грн.
Машиніст дорожньо-транспортних машин 5 розряду КП ММР Миколаївські парки... 11751 грн.
Ливарник виробів із пластмас (поліетилен, поліпропілен) на т... Київське учбово-виробниче... 8000 грн.
Інженер енергетик кошторисник ,конструктор щитового обладнан... Группа Компаний ЭРА 27000 грн.
Робітниця ТОВ "ОЛІМП-2008" 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: