Вакансія Керівник дільниці виробництва (начальник зміни), Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Керівник дільниці виробництва (начальник зміни) (ЗЕСТ Аутсорсінг). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Виробництво / Керівник дільниці виробництва (начальник зміни)

На 04.10.2023 в нашій базі:  926 вакансій,   403 резюме

Вакансія: Керівник дільниці виробництва (начальник зміни) (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Біла Церква
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт, міжнародна компанія, що займається доробкою насіння кукурудзи, у зв'язку з розширенням виробництва шукає кандидата на вакансію <strong>«Керівник дільниці виробництва».</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Компанія пропонує: </strong></p> <ul><li>Офіційне оформлення в штат, соціальні гарантії згідно КЗпП (лікарняні, відпустка та ін.);</li><li>Безкоштовні обіди;</li><li>Медичне страхування та страхування життя;</li><li>Графік роботи змінний; </li><li>Конкурентний рівень заробітної плати;</li><li>Місце розташування виробництва: Попільнянський р-н., Житомирська обл.;</li><li>Безкоштовний службовий транспорт до виробництва від населених пунктів: Біла Церква, Фурси, Фастів, Кожанка, Сквира, Попільня.</li></ul><p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>Керівництво виробничо-господарською діяльністю дільниць;</li><li>Аналіз роботи дільниці, з'ясування причин аварій та пошкоджень, здійснення заходів щодо усунення аварій та пошкоджень;</li><li>Організація своєчасної підготовки виробництва, повного завантаження та безперервної роботи устаткування;</li><li>Забезпечення технічно правильної експлуатації устаткування та інших основних засобів, раціональних витрат сировини, матеріалів;</li><li>Контроль дотримання працівниками дільниці виробничої та трудової дисципліни, правил охорони праці, протипожежної та технологічної безпеки, охорони навколишнього середовища.</li></ul><p><strong><br />Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Вища, професійно-технічна освіта;</li><li>Стаж роботи на аналогічних посадах від 2 років;</li><li>Бажаний досвід проведення ремонту та ТО виробничого обладнання.</li></ul><p><strong><br />Надсилайте свій відгук через сайт, або телефонуйте, пишіть нам: </strong>Viber, Telegram, моб.: ...<br /></p> <p>Всі вакансії ЗЕСТ Аутсорсінг на сайті zest.ua/<br /></p> <p>Будь ласка, зверніть увагу, що надсилаючи резюме на електронну адресу ТМ ЗЕСТ Аутсорсінг Ви надаєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних з метою підбору та забезпечення персоналом підприємств і організацій замовників компанії.</p> <p>*Отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи та сприяння в працевлаштуванні, інші пов'язані з цим послуги, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Шліфувальник Мебельное производство «Ю... 14000 грн.
Столяр Мебельное производство «Ю... 20000 грн.
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Слюсар Демиденко Людмила Вячесла... 16000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Заточник пил в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 25000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: