Вакансія Домробітниця в приватний будинок, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Домробітниця в приватний будинок (Persona Grata). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Домашній сервіс / Домробітниця в приватний будинок

На 04.10.2023 в нашій базі:  926 вакансій,   403 резюме

Вакансія: Домробітниця в приватний будинок (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо домробітницю для прибирання та допомоги з господарством в приватному будинку. <br /></strong><br /></p> <p>Місце роботи: м. Харків, Шатилівка.</p> <p></p> <p dir="ltr">Графік роботи: 2-3 рази на тиждень, 09:00-17:00.</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Обов?язки: прибирання будинку, прасування постільної білизни.</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Оплата: 1000 грн. за день.</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Вимоги до кандидата: наявність відповідного досвіду роботи в сім’ях, знання сучасних засобів та способів прибирання, професійної етики та правил поведінки в сім'ї, без поганих звичок, активна, сучасна, порядна. </p> <p dir="ltr">Спілкування в родині на робочому місці будь-якою зручною мовою для домробітниці.</p> <p></p> <p dir="ltr">PERSONA GRATA — Агентство з підбору персоналу для дому та сім'ї, а також з працевлаштування досвідчених фахівців у сфері домашнього сервісу.</p> <p dir="ltr">Дбайливо зберігаємо Ваші час, нерви та ресурси при пошуку гідної роботи; надаємо кваліфікований комплекс відповідних послуг; працюємо згідно договору; гарантуємо конфіденційність!</p> <p dir="ltr">При зверненні в Агентство «Персона Грата», Ви отримуєте:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">індивідуальний підхід, привітність менеджерів;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">безкоштовну реєстрацію в базі кандидатів;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">допомогу та консультації під час працевлаштування й адаптації на новому робочому місці;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">кращі вакансії з гідною оплатою праці;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">можливість першочергового отримання нового місця роботи при повторному зверненні до агентства.</p></li></ul><p dir="ltr">Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вакансію.</p> <p dir="ltr">Бажаєте отримати більше інформації про Агентство «Persona Grata» самостійно — завітайте на наш сайт: personagrataagency.com.ua/</p> <p dir="ltr">Ми в соціальних сітях:</p> <p dir="ltr">INSTAGRAM: instagram.com/personagrata.kharkiv</p> <p dir="ltr">FACEBOOK: www.facebook.com/personagrata.kharkiv/</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Помощник (помощница) по хозяйству (домашний хостел) ФОП Харлашкина А. П 17000 грн.
Кухар ??в сім'ю, 5х2, ст.м. Оболонь Дом счастья 35000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням анг.мови, 5 днів в тиждень, Голо... Дом счастья 37500 грн.
Доглядальниця для молодої людини після інсульту, 5х2, ст.м.О... Дом счастья 20000 грн.
Домробітниця в заміський будинок Persona Grata 13000 грн.
Сімейний кухар в заміський будинок Persona Grata 13000 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 13000 грн.
Домробітниця в будинок 630 кв.м., накопичувальні вихідні, Ко... Дом счастья 47500 грн.
Няня для немовляти 4 місяці, 14х14 з проживанням, с.Лютіж Дом счастья 31500 грн.
Сімейний водій, 5х2, м. Лівобережна Агентство домашнего персо... 40000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: