Вакансія Електрозварювальник, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Електрозварювальник (EUVISA-center ). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Виробництво / Електрозварювальник

На 04.10.2023 в нашій базі:  926 вакансій,   403 резюме

Вакансія: Електрозварювальник (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Біла Церква
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Україна<br /> Електрогазоварювальник у будівельну компанію.<br /> Офіційна робота на довготривалий термін. </p> <p>Будівельна компанія оголошує про набір робітників на посаду –<br /> електрогазозварювальник 4-5 розряду з досвідом роботи від 1 року,<br /> також шукає кваліфікованих та досвідчених слюсарів-монтажників, <br /> газорізальників для виконання різноманітних будівельно-монтажних робіт.<br /> Умови роботи – вахти ( Україна) 3 тижня на роботі\1 дома.<br /> Графік робочого тижня – 6\1 з 8.00-17.00.<br /><br /> Обов’язки:</p> <ul><li>Виконання будівельних робіт згідно з проектною документацією та технічними вимогами;</li> <li>Зварювання трубопроводів та металоконструкцій;</li> <li>Монтаж теплоізоляції трубопроводів та обладнання;</li> <li>Забезпечення високої якості виконання робіт та дотримання термінів.</li> </ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на будівельних об'єктах від 1 року;</li> <li>Вміння працювати з будівельними інструментами та обладнанням;</li> <li>Знання будівельних норм та правил;</li> </ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії;</li> </ul><p>Ми надаємо: <br /> безкоштовне житло, робочий одяг, <br /> транспорт для доставки бригади (до та з місця роботи), <br /> безкоштовне харчування або 300грн.суточні.<br /><br />Оплата праці – відрядна від 20000-30000грн (залежить від вас)<br /> (На іспитовий термін (2 неділі) – 20тис.) <br /> Вимоги до кандидата – фізично здорові чоловіки з досвідом роботи, <br /> відсутність хронічних захворювань<br /> Без шкідливих звичок (алкоголь, наркотики)<br /></p> <p> Якщо ви маєте досвід у будівельній сфері надсилайте своє резюме<br /> за допомогою електронної пошти або зв’яжіться з нами за телефоном <br /> Тел/вайбер/телеграм  ..<br /> Дзвонити в робочий час<br />  з 10-00 до 17-00год.<br /> Надсилайте Ваше резюме:<br /> Почта: /> Тамара</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Шліфувальник Мебельное производство «Ю... 14000 грн.
Столяр Мебельное производство «Ю... 20000 грн.
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Слюсар Демиденко Людмила Вячесла... 16000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Заточник пил в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 25000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: