Вакансія Менеджер проєктів, Project Manager (локалізація), Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Менеджер проєктів, Project Manager (локалізація) (Бюро технических переводов «PROFTRANS»). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер проєктів, Project Manager (локалізація)

На 29.02.2024 в нашій базі:  746 вакансій,   281 резюме

Вакансія: Менеджер проєктів, Project Manager (локалізація) (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Бюро перекладів «PROFTRANS» — це перекладацька компанія, що динамічно розвивається на ринку послуг. Основним напрямком нашої діяльності є локалізація комп’ютерних ігор, IT-продуктів. Також спеціалізуємось на письмовому перекладі в таких галузях: технічний, юридичний, маркетинговий переклад. Ми прагнемо розширювати наші кордони, тому шукаємо штатного менеджера проєктів до нашої віддаленої команди професіоналів.</p> <p>ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ:</p> <ul><li>спілкування із зарубіжними клієнтами: ведення листування англійською мовою, приймання замовлень, координація процесу здачі готового проєкту, швидка відповідь на запитання замовника щодо виконаних проєктів;</li> <li>управління проєктами в спеціалізованій системі управління проєктами Projetex; </li> <li>підбір команди виконавців з нашої бази для успішної реалізації проєкту;</li> <li>розподіл замовлень між штатними та позаштатними виконавцями й прорахунок дедлайнів, контроль над виконанням ТЗ;</li> <li>складання робочого графіку й координація процесу призначення проєктів штатним виконавцям та контроль над виконанням і дотриманням ТЗ;</li> <li>підготовка проєктів на переклад у CAT-програмі memoQ, інструкцій, супровідних довідкових матеріалів;</li> <li>робота в інших CAT-програмах, як-от Мемсорс, Смарткат і т.д.;</li> <li>виконання QA перекладу у спеціалізованих QA-програмах Verifika або Xbench перед здачею проєкта замовнику.</li> </ul><p>НАШІ ВИМОГИ:</p> <ul><li>досвід роботи менеджером проєктів або перекладачем у перекладацькій компанії обов'язковий;</li> <li>володіння англійською мовою на рівні B2 (Upper-Intermediate) або вище; </li> <li>уміння вільно спілкуватися і вести листування англійською мовою;</li> <li>досконале знання сучасного правопису української та російської мов обов’язкове;</li> <li>уміння працювати з великим обсягом інформації в середовищі багатозадачності;</li> <li>гранична уважність при роботі з документами, прискіпливість;</li> <li>успішне виконання тестового завдання.</li> </ul><p>МИ ПРОПОНУЄМО:</p> <ul><li>графік роботи з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 19:00 (віддалена робота);</li> <li>цікаві й захоплюючі проєкти з локалізації;</li> <li>своєчасну заробітну плату (двічі на місяць), премії, перспективи зростання доходу;</li> <li>соціальний пакет, офіційне оформлення.</li> </ul><p>Резюме надсилайте на адресу: частиною нашої команди! Будемо раді новим професіоналам!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вихователь в приватний садок (Брюховичі) Пташеня. Дитячий простір договірна
Вихователь у приватний садок Пташеня Пташеня. Дитячий простір договірна
Помічник керівника Гайдуков Руслан Анатолійо... 20000 грн.
Бібліотекар Вінницький обласний центр... 7100 грн.
Спеціаліст по роботі з програмою Excel (викладання на курсах... Тренд навчальна студія 4500 грн.
Викладач української мови (курси для дорослих) Тренд навчальна студія 4500 грн.
Адміністратор у фітнес студію Балетна школа Internation... 20000 грн.
Вихователь Компанченко С.В.,ФОП 6000 грн.
Викладач (вчитель) німецької або англійської мови в онлайн ш... VIRA Online Language Scho... договірна
Викладач англійської мови Flash 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: