Вакансія Робітник на склад SEWE-CE, Будапешт Угорщина, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Робітник на склад SEWE-CE, Будапешт Угорщина (Робота ЄС). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Логістика, доставка, склад / Робітник на склад SEWE-CE, Будапешт Угорщина

На 26.06.2022 в нашій базі:  177 вакансій,   353 резюме

Вакансія: Робітник на склад SEWE-CE, Будапешт Угорщина (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:22000 грн
  • Місто:Берегово
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Посада: Помічник на складі</p> <p>Місце роботи: Будапешт Угорщина</p> <p></p> <p><strong>Завдання:</strong></p> <ul><li>Упаковка та маркування</li><li>Прийом вхідних вантажів, розвантаження вантажних автомобілів</li><li>Переміщення товару за допомогою машин, або вручну</li><li>Використання сканера штрих-кодуї</li><li>Комісування</li><li>Маркування товару</li><li>Підтримка порядку на складі</li></ul><p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>робота на складі</li><li>оформлення документів безкоштовно</li><li>безкоштовний переїзд з України в Угорщину</li><li>безкоштовне проживання</li><li>безкоштовний квиток на роботу</li><li>кафетерій</li><li>гідна оплата праці</li><li>ВНЖ до 2 років</li><li>дозвіл на біометричне працевлаштування</li><li>автобус в Україну кожні 2-3 місяці</li></ul><p><strong>Оплата</strong></p> <ul><li>Чиста зарплата 230.000-250.000 Ft</li><li>до 25 років додатково 50********000 Ft</li><li>+ позанормові 2 рази на тиждень</li><li>Кафетерій 31.162 Ft</li></ul><p><strong>З сімейною податковою допомогою в розмірі</strong></p> <ul><li>1 дитина 10.000-12.000 Ft</li><li>2 дитини 25.000-30.000 Ft</li><li>3 дітей і більше 40.000-100.000 Ft</li></ul><p>Брутто ставка: 200.000 Ft + мін. бр. 19.500 за продуктивність + мін. бр. 19.500 Ft бонуси за виконання норм робочого часу + можливість працювати понаднормово!</p> <p>230.000 – 250.000 Ft +понаднормово щотижнево макс. двічі</p> <p>Застосування податкових пільг для молоді до 25. років. Нетто 50.000 – 60.000 Ft щомісячно, залежно від середньомісячної нетто зарплати.</p> <p>Важливо! У разі застосування податкової пільги для молоді, на цю суму зменшується пільга для сімей з дітьми, якщо працівник має право на обидві пільги.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Графік роботи:</strong></p> <p>Дві зміни</p> <p>з 06:00 по 14:00 год</p> <p>з 14:00 по 22:00 год</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p><ul><li>Освіта: 9 класів</li><li>Задовільне здоров’я</li><li>Випробувальний термін 3 місяці</li><li>Досвід роботи необов’язково буде перевагою</li></ul><p></p> <p>Ті хто закордоном можуть дзвонити і писати через месенджени Viber WhatApp Telegram<br />Більше інформації robotaes.com.ua</p> <p>invite.viber.com/?g2=AQBIii%2FalDRrKE4o48Joen6Wz5IZYawhN4x2nqgEfjT%2BDzk2xcQzrtH5t4e9vRTY</p> <p>t.me/robotaescomua</p> <p>facebook.com/robotaesua/</p> <p>instagram.com/robotaesua/</p> <p>Вакансія безкоштовна<br /></p> <p>Дивітся всі вакансії</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водитель-международник (по Европе) Нордэкспресас 80000 грн.
Продавець-консультант (Епіцентр) представник на змішувачі ООО Миксен 14000 грн.
Продавець-консультант, Представник постачальника (вул. Б. Хм... ООО Миксен 15000 грн.
Продавець-консультант, Представник постачальника в Епіцентр ООО Миксен 15000 грн.
Бухгалтер на склад Лорхен договірна
Приемщик вторсырья Макулатура UA договірна
Приемщик вторсырья в Киев (жилье) Макулатура UA договірна
Приемщик вторсырья в Киев (жилье) Макулатура UA договірна
Приемщик вторсырья в Киев (жилье) Макулатура UA договірна
Приемщик вторсырья в Киев (жилье) Макулатура UA договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: