Вакансія Водій на авто компанії, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Водій на авто компанії (Нова Пошта). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Логістика, доставка, склад / Водій на авто компанії

На 19.09.2021 в нашій базі:  434 вакансій,   300 резюме

Вакансія: Водій на авто компанії (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Нова пошта</strong> – лідер експрес-доставки в Україні. Наша команда постійно зростає, і зараз ми шукаємо <strong>в</strong><strong>одія на автомобіль компанії.</strong></p> <p><strong>Хочеш поєднувати роботу за кермом зі спілкуванням з людьми? Бажаєш як Святий Миколай доставляти посилки, наповнені радістю та турботою? Тоді швидше до нас!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо тобі:</strong></p> <ul><li>«білу» заробітну плату, оплачувані відпустки, лікарняні та відрядження;</li><li>медичне страхування;</li><li>зручний сучасний автомобіль;</li><li>навчання всім тонкощам роботи з обслуговування клієнтів по стандартам Нової пошти;</li><li>дружній колектив;</li><li>можливість кар'єрного зростання;</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>доставляти посилки на вказану адресу;</li><li>оформлювати супровідні документи;</li><li>підтримувати автомобіль у належному технічному стані;</li><li>проводити взаєморозрахунок з клієнтами;</li><li>вести маршрутні листи, відзначаючи маршрути проходження, пройдений кілометраж, витрати палива.</li></ul><p><strong>Ми очікуємо від тебе:</strong></p> <ul><li>наявність водійського посвідчення;</li><li>досвід роботи водієм-експедитором або водієм-кур'єром від 1 року</li><li>гарне знання міста;</li><li>привітність та доброзичливість у спілкуванні з клієнтами;</li><li>середню спеціальну, незакінчену вищу або вищу освіту.</li></ul><p><strong>Якщо все це про тебе і ти бажаєш стати частиною великої родини Нової пошти – надсилай резюме на електронну адресу або телефонуй за номером: 067 600 13 09</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водії категорії "Е" ТОВ "Компанія Аякс" 18000 грн.
Оператор склада DHL, Упаковщик DHL Globus zp 28000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій вантажних перевезень ЧП «Обуховгорвторресурсы» договірна
Гузчик-комплектовщик ТД ПОЛЯКОВ договірна
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: