Вакансія Танцівниця в шоу-бар, Дніпро. Пошук роботи в Дніпрі - Робота Танцівниця в шоу-бар (Малевич, Night Club). Шукаю роботу в Дніпрі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Дніпрі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Дніпрі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Дніпрі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Дніпрі!

вакансії Дніпрі / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Танцівниця в шоу-бар

На 19.10.2021 в нашій базі:  434 вакансій,   300 резюме

Вакансія: Танцівниця в шоу-бар (в Дніпро)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>WOW WOW WOW !!! КАСТИНГ !!!</p> <p><br /></p> <p>Відкрито набір танцівниць сольних та коллективних шоу-програм.</p> <p>RAFINAD PEOPLE SHOW BAR, ексклюзивний WHITE RABBIT SHOW BAR та найбільший шоу-бар Західної України PINK SHOW GIRLS який знаходиться в наймаштабніщій концертній арені та нічному клубі міста Львів - MALEVICH - чекають тебе на кастинг.</p> <p><br /></p> <p>Що ми пропонуємо?</p> <p><br /></p> <p>- Роботу у нічну зміну з 22.00 до 06.00</p> <p>- Можливість обирати зручний графік роботи</p> <p>- Легко поєднувати навчання та роботу</p> <p>- Гідна заробітна плата ставка + % без затримок </p> <p>- Безпека та конфіденційність</p> <p>- Постійний розвиток у танцювальних техніках pole dance та strip, участь у шоу-програмах</p> <p>- Можливість опанувати нову професію з нуля (проводимо навчання для новачків)</p> <p>- Безкоштовні заняття з хореографом</p> <p>- Роботу БЕЗ ІНТИМУ, тільки танці</p> <p>- Підтримку у період стажування та роботи</p> <p>- За потреби надаємо житло</p> <p><br /></p> <p>Чого чекаємо від потенційного співробітника?</p> <p><br /></p> <p>- Дівчина від 18 років</p> <p>- Доглянутий зовнішній вигляд</p> <p>- Танцювальний досвід, відчуття ритму</p> <p>- Якщо ти новачок у цій професії, тоді, чекаємо велике бажання працювати над собою </p> <p>- Такі якості як яскравість, амбітність, енергійність</p> <p>- Вітається модельний та сценічний досвід</p> <p>- Знання іноземних мов буде великим бонусом, але не обов′язкове</p> <p><br /></p> <p>По усім питанням та для запису на кастинг:</p> <p><br /></p> <p>Тел.: +380680370005 (Viber, WhatsApp, Telegram)</p> <p><br /></p> <p>E-mail: /></p> <p>Анастасія, кастинг-менеджер</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Официант - на круизных судах AIDA Сruises, Princess Cruises. Морское Агентство Jobonsh... 25000 грн.
Повар, пекарь (помощник повара) - на круизных судах. Морское Агентство Jobonsh... 30000 грн.
Официант (помощник официанта) - круизные суда AIDA Сruises... Морское Агентство Jobonsh... 35000 грн.
Бармен - на круизных судах Морское Агентство Jobonsh... 35000 грн.
Повар в семью с проживанием Агенство по подбору домаш... 30000 грн.
Повар в Резиденцию Посла Посольства Бразилии Посольство Бразилии 21539 грн.
Бариста-кассир Tort.ua 11000 грн.
Мойщик посуды в ресторан в центре Киева Первак 750 грн.
Кондитер Tort.ua 12000 грн.
Пекарь - кондитер Tort.ua 11000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: