Робота для студентів та подростков Дніпрі. вакансії, Робота в Дніпрі. Пошук роботи, пошук вакансий в рубриці Робота подросткам

Робота для підлітків – тема особливо актуальна, тому що неповнолітнім набагато склідніше знайти работу в Дніпрі, ніж дорослим спеціалістам вже з досвідом за плечима. Студентам також тяжко, тому що роботу для судентів в Дніпрі пропонує мало компаній та зазвичай праця тих хто навчається оплачується набагато нижче. Але хто шукає – той завжди знайде. робота підліткам, як, між іншим, і робота студентам в Дніпрі є, головне - постійно її шукати на профільних сайтах і спільнотах.

Вакансії в Дніпрі / Вакансії для студентів, відлітків, школярів Дніпро

На 23.05.2019 в нашій базі:  148 вакансій,   3472 резюме

Робота в Дніпрі в рубриціНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері в Дніпрі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «»).


По вашому запиту знайдено: 7899 вакансій

 • Приглашаем на работу кассиров в пункт обмена валют.

  График работы сутки через двое.

  Основные требования:

  Порядочность, ответственность, внимательность, пунктуальность, опыт работы желателен

  Обязанности: осуществление операций по обмену валюты, ведение кассовой документации.

  Оплата 1300 грн сутки


  ...
 • Вакансія: Водитель

  Маршрут А.Д.

  Требуется волитель кат Д на городской маршрут. Маршрут спокойный. Без гонок и плана. Место очень хорошее. Без подвоха. Зарплата - ставка.

  ...
 • Требования: ОР обязательно, без вредных

  Обязанности: Умение делать Приладку, высечка на тигеле на меловке и картоне,

  Условия: с 9-00 до 18-00 метро НИВКИ, Можно на подработку 0, 10 копеек удар

  ...
 • Если вы хотите переехать в Польшу на постоянную основу, или же найти стабильную работу с стабильной з\п, то можем Вам это обеспечить.
  Фирма которая занимается производством бетонных ступенек (лестничный марш), приглашает на постоянную работу. Немецкий филиал.

  Основные обязанности:

  • укладка форм;
  • приготовление форм;
  • залива...
 • Компания "Ренталз Украина" ищет сотрудницу для работы в прачечной.

  Прачечная находится в 15 минутах ходьбы от станции метро Левобережная.

  Требования:

  • Порядочная женщина без вредных привычек.
  • Возраст от 27 до 45 лет
  • Опыт значения не имеет

  Обязанности:


  Пошук роботи в Дніпрі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Дніпрі. Пошук роботи в Дніпрі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Дніпро і вакансії Дніпрі на Jobsite.